INAKTÍV

Faipari CNC gyártás előkészítő

Az európai Knaus Tabbert konszern magyarországi leányvállalata, a Knaus Tabbert Kft gépjármű felépítménygyártó üzemébe CNC gyártás előkészítőt keres azonnali kezdéssel

Feladat:

  • A gyártás előkészítő csoport által készített programok (NC HOPS) gyárthatósági vizsgálata
  • Posztprocesszorral generált NC programok felülvizsgálata
  • Az elkészített NC maró programok üzemi futtatásának irányítása, felügyelete
  • CNC gépkezelők oktatása, képzése
  • A gyártás során felmerült hibák javítása, módosítások átvezetése
  • Gépkapacitások és marási ciklusidők optimalizálása

Elvárások

  • több éves CNC programozásban szerzett tapasztalat, valamint CNC gépkezelési tapasztalat
  • Fanuc, Siemens típusú vezérlés ismerete (mátrix asztalos valamint szalagbehordós gépek)
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • esetlegesen 2 műszak vállalása
  • precíz, pontos, felelősségteljes, igényes munkavégzés

Előny

  • valamely tervezői szoftver felhasználói szintű ismerete, dxf -ek szerkesztése
  • CNC gépek karbantartásában való jártasság
  • Bútorgyártásban szerzett tapasztalat
  • német nyelv ismerete, esetleg angol
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • fejlődési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet, modern gépek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kizárólag az írásos szakmai önéletrajzot beküldő pályázók jelentkezését tudjuk fogadni. Amennyiben nincs szakmai önéletrajza, töltse ki ezt a táblázatot